Kolejka 1 - 4 wrzesień 2010 r. (sobota)
16:00 UKS Skórzewo - Spójnia Strykowo - 17:1 (gol - Maciej Urbaniak) ______________________________________________________________________________________
Kolejka 2 - 12 wrzesień 2010 r. (niedziela)
13:00 Spójnia Strykowo - Skra Wielkopolska Otusz - 0:1
______________________________________________________________________________________
Kolejka 3 - 19 wrzesień 2009 r. (niedziela)
15.00 Orzeł Granowo - Spójnia Strykowo - 12:0
______________________________________________________________________________________
Kolejka 4 - 22 wrzesień 2010 r. (środa)
17:00 Spójnia Strykowo - Sokół Rakoniewice - 0:6
______________________________________________________________________________________
Kolejka 5 - 26 wrzesień 2010 r. (niedziela)
12:00 Spójnia Strykowo - Polonia Nowy Tomyśl - 0:7
______________________________________________________________________________________
Kolejka 6 - 2 październik 2010 r. (sobota)
12:00 Promień Opalenica - Spójnia Strykowo - 11:0
______________________________________________________________________________________
Kolejka 7 - 17 październik 2010 r. (niedziela)
12:00 Spójnia Strykowo - Korona Bukowiec - 1:2 (gol - Maciej Urbaniak)
______________________________________________________________________________________
Kolejka 8 - 23 październik 2010 r. (sobota)
15:00 Sokół Duszniki - Spójnia Strykowo - 3:0
______________________________________________________________________________________
Kolejka 9 - 31 październik 2010 r. (niedziela)
11:00 Spójnia Strykowo - Pogoń Lwówek - 1:5 (gol - Maciej Urbaniak)
______________________________________________________________________________________
Kolejka 10 - 6 listopad 2010 r. (sobota)
11:00 Sokół Pniewy - Spójnia Strykowo - 9:0
______________________________________________________________________________________
Kolejka 11 - 11 listopad 2010 r. (czwartek)
11:00 Rokita Rokietnica - Spójnia Strykowo - 3:0 walkower
______________________________________________________________________________________
Kolejka 12 - 14 listopad 2010 r. (niedziela)
11:00 Spójnia Strykowo - TSG Kamieniec - nie odbył się (Kamieniec wycofał się z rozgrywek
_______________________________________________________________________________________
Kolejka 13 - 27 marzec (niedziela)
11:00 Spójnia – UKS Skórzewo - 0:7
_______________________________________________________________________________________
Kolejka 14 - 3 kwiecień (niedziela)
12:00 Elligo-Skra Otusz – Spójnia - 6:2 (gole- Maciej Urbaniak, Krzysztof Buda)
_______________________________________________________________________________________
Kolejka 15 - 10 kwiecień (niedziela)
11:00 Spójnia – Orzeł Granowo - 0:3
_______________________________________________________________________________________
Kolejka 16 - 17 kwiecień (niedziela)
12:00 Polonia Nowy Tomyśl – Spójnia - 4:1 (gol - Krzysztof Buda)
_______________________________________________________________________________________
Kolejka 17 - 3 maj (wtorek)
12:00 Spójnia – Promień Opalenica - 0:6
_______________________________________________________________________________________
Kolejka 18 - 8 maj (niedziela)
12:00 Spójnia – Sokół Duszniki - 0:3
_______________________________________________________________________________________
Kolejka 19 - 15 maj (niedziela)
12:00 Korona Bukowiec – Spójnia - 1:0
________________________________________________________________________________________
Kolejka 20 - 22 maj (niedziela)
13:00 Spójnia – Sokół Pniewy - 2:9 (gole - Mariusz Jeżewski, Maciej Urbaniak)
_________________________________________________________________________________________
Kolejka 21 - 29 maj (niedziela)
11:00 Sokół Rakoniewice – Spójnia - 5:1 (gol - Mikołaj Kropiński)
________________________________________________________________________________________
Kolejka 22 - 5 czerwiec (niedziela)
11:00 Spójnia – Rokita Rokietnica - 0:2
________________________________________________________________________________________
Kolejka 23 - 12 czerwiec (niedziela)
11:00 Pogoń Lwówek – Spójnia - 5:1
________________________________________________________________________________________
1. UKS Skórzewo 22 60pkt 123-22
2. Polonia Redos Nowy Tomyśl 22 52pkt 95-36
3. ELLIGO-Skra Otusz 22 47pkt 70-52
4. Promień Opalenica 22 46pkt 75-38
5. Orzeł Granowo 22 41pkt 55-31
6. Sokół Rakoniewice 22 38pkt 54-34
7. Sokół Pniewy 22 30pkt 69-75
8. Pogoń Lwówek 22 29pkt 56-59
9. Sokół Duszniki 22 26pkt 44-55
10. Korona Bukowiec 22 11pkt 26-92
11. Rokita Rokietnica 22 9pkt 29-84
12. Spójnia Strykowo 22 0pkt 10-128